Hikayemiz - MindfulMind

Türkiye'nin ilk Kurumsal MINDFULNESS eğitim Şirketi

2017’den bu yana geleceği şekillendiren kurumlara, ihtiyaca özel, bilimsel temelde hazırlanmış, yetkinlik bazlı, mindfulness egzersizleri ve farkındalık pratikleri yoğunluklu, ölçme ve değerlendirme modülleri, alışkanlık kazandırmaya yönelik InnerJoy Mobil Uygulaması destekli programlarıyla Mindful Mind, kurumsal firmaların Mindfulness Çözüm Ortağı 

Mindful Liderlerin Şekillendirdiği Gelecek

İnsan çağlar boyu değişime adapte olarak varlığını sürdürdü ve geliştirdi, ama değişim hiç bu kadar hızlı olmamıştı. Mindfulness, hızı ne olursa olsun insanın değişime adapte olabilmesine imkan veren bir yol.

Bu nedenle gelecek, mindful liderler tarafından şekillendirilecek, kendilerini ve liderlerini adapte eden kurumlar var olacak.

Mindfulmind,Eğitim Liderlik ve Dönüşüm Programları ile kurum kültürlerine mindfulness’i adapte etmek isteyen kurumları destekleme misyonu ile Türkiye’de kurulmuş ilk danışmanlık şirketi olarak 2017’den bu yana tavizsiz olarak gelişmeye devam ediyor.

Dünya çapında mindfulness üzerine yapılan bilimsel çalışmaları devamlı takip eden Mindfulmind, özellikle Amerika ve Avrupa’da gerçekleştirilen Mindful Liderlik Dönüşümünü yakından takip ederek, en güncel çözümleri Türkiye’deki kurumsal şirketler ve organizasyonlar ile buluşturuyor.

Bu zamana kadar dokunduğumuz yüzlerce kurumsal profesyonel ile deneyimimizin bir sonucu olarak geliştirdiğimiz InnerJoy Mobil Uygulaması ile de tüm programlarımıza bütünsel bir yaklaşım ile kullanıcıların günlük hayatlarına dokunan çözümler geliştirmeye de devam ediyoruz.

Ekibimizle Tanışın

Merhaba

Burcu Yapar

Kurucu Ortak - Danışman

İstanbul doğumlu Burcu Yapar, Marmara Üniversitesi Bankacılık ve Finans bölümü mezunudur. Üniversite yıllarında dünyanın en büyük öğrenci organizasyonu AIESEC’te ulusal ve uluslararası pek çok rolde yer almıştır.

University of Antwerp MBA programından Onur derecesi ile mezun olmuştur. Bankacılık sektöründe global bankalarda, Finansal Kurumlar alanında çalışmıştır.

Kurumsal hayattan aldığı tecrübeler, ve kişisel pratiği ve hayat tarzı olan Mindfulness’ın Türkiye’de kurumsal kültürün bir parçası olması vizyonu, ve dijitalleşen dünyada gerçek insan temasının en önemli ihtiyaç olması sebebiyle 2017 yılında Mindful Mind danışmanlık şirketini kurmuştur.

2018’den bu yana Kurumsal Firmalarda “Mindfulness Temelli Kurumsal Dönüşüm” danışmanlığı yapmakta, “Dijital Çağda Mindful Yaşamak” üzerine keynote ve seminerler düzenlemektedir.

Mindfulmind Programlarının tamamlayıcısı olarak geliştirilen “InnerJoy” isimli mobil uygulamanın kurucusu ve sesi olmanın yanısıra tüm içeriğin geliştiricisidir.

Kurumsal Hayatta Mindfulness Konusunda Harvard Business Review Türkiye Blog’da düzenli olarak yazmaktadır.

Steve Hoskinson tarafından geliştirilen Organic Intelligence ekolünden gelmektedir, Human Empowerement and Resiliency Training mezunudur. Bilimsel temelini 3 yıl süren bu eğitimden almaktadır, sinir bilimleri ve kompleks sistemler üzerine çalışmaktadır. David Cornwell’in kurucusu olduğu Breathing Mind ekolünde zen geleneğine yakın Mindfulness çalışmıştır. S.N. Goenka ekolünde Vipassana pratik etmektedir.

Mindfulness, Burcu için bir varoluş halidir, sadece meditasyon yastığı üzerinde değil, hayatın her anında mindful olabilmek, çabasızlığın içerisinde çabayı araştırmaktadır.

Gökhan Üç

Kurucu Ortak - Danışman

İstanbul doğumlu Gökhan Üç, Bursa Uludağ Üniversitesi – İktisat Bölümünü fakülte birincisi olarak bitirmiş, burslu olarak devam ettiği Istanbul Bilgi Üniversitesinde Uluslararası Finans programında yüksek lisans derecesi almıştır.

Profesyonel kariyerinde 15 yıl süre ile, “Kurumsal Bankacılık ve Yatırım Bankacılığı” üzerinde global bankaların çok uluslu ekiplerinde, Altyapı Projeleri, Enerji ve Sanayi Projeleri Finansmanı, Kamu Finansmanı, İslami Finansman, Denizcilik Finansmanı, Orta Ölçekli Yapılandırılmış Finansman, Varlık Finansmanı gibi konular üzerinde birçok projede çeşitli kademelerde, analist ve yönetici olarak yer almıştır.

Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı ve Finansal Kiralama alanlarında, Kurumsal Müşteri Yönetimi, Satış Ekipleri Koordinasyonu yapmış, Satış & İş Geliştirme ve Satış Destek ekipleri yönetmiştir.

Finans ve yönetim alanındaki tecrübeleri ışığında geliştirdiği eğitim programlarında kolaylaştırıcı ve eğitmenlik yapmakta. Bu alanda ihtiyaç duyan kurumlara “Finans Ağırlıklı Yönetim Danışmanı” olarak destek vermektedir.

Ayrıca Inovasyon ve Dönüşüm konularında çalıştığı kurumlarda lokal ve global kurumiçi girişimcilik yarışmalarında yeni nesil design thinking ve lean start-up metodolojileri ve çeşitli inovasyon araçlarını kullanarak lokal-global hackathonlarda liderlik ettiği ekiplerle ödüllü projeler geliştirmiştir.

Halen kurucusu olduğu ve Türkiye’nin önde gelen Hızlandırma Programlarınca desteklenen InnerJoy ile girişim dünyasını yakından takip etmekte, innovasyon ve dönüşüm alanlarında teori ve pratik deneyimini birleştirerek değer yaratmaktadır. Kolaylaştırıcı ve Eğitmen olarak katıldığı Kuluçka Programlarında bu deneyimini fikir ve gelişme aşamasındaki startuplar ile paylaşmaktadır.

Yönettiği ekiplerde insan ve gelişim odaklı performans yönetimini benimseyerek, 2016 yılında Academy of Executive Coaching tarafından düzenlenen yönetici koçluğu programlarına katılarak yönetici koçu olmuştur. Kurumsal Profesyoneller ve start-up girişimcileri ile kariyer, yönetim, iş geliştirme alanlarında mentorlük, danışmanlık ve koçluk yapmaktadır.

Kurumsal Hayatta Inovasyon & Dönüşüm ve Finans Ağırlıklı Yönetim Danışmanlığı alanlarında Harvard Business Review Türkiye Blog’da düzenli olarak yazmaktadır.

bize ulaşın
Ulaşım
Sosyal Medya'da Biz

Tanışalım Mı?

Sizinle tanışmak, ve Mindfulness Çözümlerimizi sizinle paylaşmayı çok isteriz.

Scroll to Top