Finans, B2B Satış, İnnovasyon

Finans Ağırlıklı Yönetim Danışmanlığı ve Kurumsal Eğitim Programları

Eğitim
Programları

Finans, Risk Yönetimi ve B2B Satış Odaklı Eğitim Programları

Yönetim Danışmanlığı

Finans Ağırlıklı Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Innovasyon Programları

Kurumiçi Girişimcilik, Kurumiçi Kuluçka, Innovasyon Programları

Online Eğitim Programları

İş hayatının içindeN, Güncel
Mindfulmind Finans, Satış, Müzakere ve Innovasyon Online Eğitim Programları, 15 yıllık Kurumsal Tecrübe ile elde edilmiş güncel ve uygulamanın içinden örnekler, program öncesinde, sırasında ve sonrasında takipli bütünsel bir bakışla geliştirilmiş programlar sunar

Mindfulmind olarak geliştirdiğimiz tüm programlar, teori ve pratiği modern teknikler ile birleştirerek, tecrübeden kaynaklı güncel örnekler ile zenginleştirilmiş bir eğitim deneyimi sunar.

Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri

15 Yıllık Deneyimle, finans ağırlıklı
Kurumsal ve Yatırım Bankacılığı Tecrübesiyle, Proje Finansmanı, Yatırım Finansmanı, Re-Finansman konularında Yönetim Danışmanlığı Hizmetlerimiz

Mindfulmind Finans Ağırlıklı Yönetim Danışmanlığı Hizmetleri ile, kurumunuzun bankacılık ve finansal altyapısının kurulması, revizyonu, yatırımlarınız için alternatif finansman yöntemleri, mevcut ticaretiniz ile uyumlu bilanço yönetimi ve/veya proje bazlı danışmanlık ihtiyaçlarınızda yanınızdayız.

Innovasyon Eğitim ve Programları

Ticari Kurumların Yenilikçi Ekipleri İçin
Mindfulmind, bünyesindeki profesyonellerin kurumiçi girişimcilik ve teknolojik girişimcilik gibi alanlardaki tecrübesi ile geliştirdiği innovasyon programları ile hizmetinizde.

Köklü kurumların, yeni nesil girişimleri anlayabilmesi, bu girişimlerdeki esneklik ve dinamizmi kendi bünyelerinde de oluşturarak, kurumun geleceğini belirleyecek fikir, ürün ve iş modellerinin geliştirilmesi için birebir kurumsal hayat, kurumiçi girişimcilik ve tam zamanlı girişimcilik tecrübeleri ile oluşturduğumuz, dünya çapındaki yeni iş geliştirme araçlarını kullanan innovasyon ve eğitim programları tasarlıyoruz.

İlk Bilen

Siz Olun

Innovasyon, B2B Satış ve Finans  üzerine Haberler & Podcast ve Bültenleri takip etmek için E-Mail Listemize Kaydolun.

MindfulMind Blog

içinden geldiğimiz dünyaya bambaşka gözlerle bakıyoruz.

Bizler de kurumsal hayatın içinden geliyoruz. İçinden geldiğimiz dünyaya yepyeni gözlerle baktığımızda gördüklerimiz, duyduklarımız, hissettiklerimiz, zorlandığımız konulara çözümler, hayatımızı kolaylaştıran konular ve daha birçok ilginç konuda yazıyoruz.

bize ulaşın
Ulaşım
Sosyal Medya'da Biz

Tanışalım Mı?

Sizinle tanışmak, ve Mindfulness Çözümlerimizi sizinle paylaşmayı çok isteriz.

Scroll to Top